Najwazniejszy

jest...

Dla nas najważniejszy jest Klient! Dlatego też każdy Klient jest dla nas wyjśtkowy i każdego traktujemy indywidualnie.

Posiadamy bogatą ofertę magazynową kształtowników g/w i z/w, rur z/sz i b/sz, kątowników, płaskowników, blach w arkuszach, prętów o różnych przekrojach. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów oferujemy także możliwość cięcia materiałów (z wyjątkiem blach) oraz dostawy do klienta własnym transportem.

Cel

firmy

Priorytetem naszej firmy jest dbałość o każdego Klienta, który do nas trafi- począwszy od drobnych wytwórców na dużych przedsiębiorstwach kończąc.

Pragniemy również zauważyć, że powstanie naszej firmy to ciężka praca założyciela, ale też zasługa naszych klientów, którzy wybrali „HURTO-STAL” Pędziwiatr Sp. z o. o.
Dziękujemy Wam za dotychczasową współpracę i okazane zaufanie. Rozwijamy się dzięki Wam, ale przede wszystkim rozwijamy się dla Was. Dziękujemy Państwu za odwiedzenie naszej strony. Wyrażamy nadzieję, że informacje tu zawarte pozwolą łatwo zapoznać sie z ofertą naszej firmy oraz umożliwią bezpośredni kontakt z naszymi pracownikami.
Sprawdź naszą ofertę, naprawdę warto!

Posiadamy

Bogade doswiadczenie

2003 - rozpoczęcie działalności firmy P.H.U. "HURTO-STAL", zdobywanie potencjalnych klientów

2005 - umowa ramowa zawarta z KWB Bełchatów S.A. na dostawę wyrobów hutniczych

2006 - umowa ramowa zawarta z Ramb Sp. z o. o. na dostawę wyrobów hutniczych

2007 - dostawy materiałów stalowych dla producentów naczep ciężarowych tj. ZPN "Gras", "BODEX", PPHU "KERIS"

2011 - dynamiczny rozwój firmy, przekształcenie P.H.U. "HURTO-STAL" w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, nowa nazwa firmy: "HURTO-STAL" Pędziwiatr Sp. z o. o.

2012 - umowa ramowa zawarta z P.P. "Wirex" na dostawę wyrobów hutniczych

Pragmatyczne

Podejscie do klientow